Wszyscy czekamy

Od godziny próbuję przelać myśli i wszystko inne co zbiera się w mojej głowie do tych internetów. Niestety nie bardzo mi to idzie, nawet moja ostra fanka wyraziła swoje zniecierpliwienie, pozdrawiam :*

Mam nadzieję, że nie będę takim wkurwiającym człowiekiem z jakimi jest mi dane się zadawać. Jakby nie można normalnie podejść do sprawy tylko trzeba od razu się denerwować i… aaaaah ja pierdole.

Czekamy oczywiście na Sylwestra. Plany planami ale mam nadzieję że wyjdzie dobrze i uda mi się zaznać radości zasmakowania ust właścicielki domu, a może nawet czegoś więcej. Za jakąś inną fajną koleżankę też się nie obrażę byle tylko wykazała choć trochę zainteresowania i czułości. Albo wręcz przeciwnie, brutalności.

Dobrze, że będę miał wsparcie ekipy z którą zawsze czuję się dobrze. Co prawda nie całej, bo moje plany zebrania wszystkich zajebistości na jednym sylwestrze nie wypaliły ale i tak nie będzie źle.

Nadal nie wiem czy rodzice do końca wyrazili swoją zgodę na moje wyjście, ale to że jakoś nie protestują to chyba dobry znak.

Własnie ustalam z chłopakami jak zabrać Magiczny Napój, okazuje się że będzie przechowywany w Melinie do mojego przyjazdu. Miejmy nadzieję, że wszystko wypali. W piątek kupiliśmy na tą jedną noc tyle jedzenia i coli, że nam na tydzień wystarczy.

A i najważniejsze, oby ten Sylwester nie był taki jak poprzedni bo rok temu było strasznie.

A u Was jak tam z planami? Wszystko już załatwione?

PS 

Reklamy

2 thoughts on “Wszyscy czekamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s