Jedna z wielu, jedyna na zawsze.

Nie można dobrze zacząć bez pisania o miłości. Akurat wczoraj naszły mnie wieczorne rozmyślania o tym jak to jest z miłością. Oczywiście nie jestem pierwszy w tym temacie i na pewno nie ostatni, ale kiedy większość rozmyśla nad tym co jest miłością ja zawsze zastanawiałem się co do tej jedynej.

Sprawa jest prosta, ktoś ci się podoba, zakochujesz się, żyjecie długo i szczęśliwie albo nie. Głębszy sens ukryty jest jednak w tym co czujesz, bo kiedy ona cię rzuca nie jest to równoznaczne z tym, że przestaniesz ją kochać, że uczucia odejdą, zapomnisz i znajdziesz sobie następną.

Jak zwykle odchodzę od tematu… Sedno tego co chciałem przekazać to miłość, która nawet po nie udanym związku, po wszystkich trudnościach i tak przetrwa. Nie ma dla niej znaczenia ile ma czekać. Nie ma znaczenia, że ona nie chce z Tobą rozmawiać. Ty poprostu czujesz, że nie mógłbyś odpuścić. Jest najważniejszą osobą na świecie. Kiedy o niej myślisz, uśmiechasz się kiedy z nią jesteś nie pamiętasz jak masz na imię. Jasne, można by powiedzieć, że to jest zwykłe zakochanie, nawet zauroczenie. Nie, nie jest. To jest jedyna taka jaką przeżyjesz w życiu. Największa. Następne będą miały tylko jej posmak. A o osobie w której się zakochałeś nigdy nie zapomnisz.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s